Македонски | Shqip | English |

26 јун. 13:02 Автомобили , Гостивар

Opell Zafira 2.0Dti uvezena od Germanija

2 300 МКД

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 10:56 Куќи/Вили , Гостивар

Shtepia Prej 1300m2 Negotin Pologut

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 130
25 јун. 12:38 Автомобили , Гостивар

VW Sharan vo odlicna sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 23:16 Автомобили , Гостивар

Porsche Cayenne

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
24 јун. 17:20 Автомобили , Гостивар

Mercedes-Benz C 180

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 10:08 Куќи/Вили , Гостивар

Shtepi 110m2 Fazaneri Grudajc

29 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 110
24 јун. 07:59 Автомобили , Гостивар

Мercedes Е220 cdi -08 moze zamena

7 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 00:38 Куќи/Вили , Гостивар

SHTEPI PREJ 200-m2 QENDER

155 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
24 јун. 00:38 Куќи/Вили , Гостивар

SHTEPIA KUKI EVLER

Број на соби: 3
Површина: 200
Кон почеток