Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 14:13
Линк
,

Daewoo Espero 1.8

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 17:20 ,

Seat Leon Cupra 2007

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:03 ,

Fiat Grande Punto MultiJet

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:26 ,

Dvosoben stan vo Gostivar

32 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 06:36 ,

BMW X6 M50

45 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 06:35 ,

Bmw x6 m50

45 000 МКД

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:16 ,

Bmw 323ci coupe

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 23:32 , ,

Kombi

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:13
Линк
,

Daewoo Espero 1.8

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 05:11 ,

Opel vectra 2.0 gl

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 00:12 ,

BMW 320D

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 00:12 ,

BMW 320D

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 00:12 ,

BMW 320D

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
14 авг. 19:29 ,

Opel Astra twinport

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 18:51 ,

AUDI A6 QUATTRO 3.0

1 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 12:32 ,

MERCEDES E220d 3xAMG PAKET 2016

31 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 12:31 ,

OLDTIMER MASERATI 222E BITURBO MK TABLICI 1989

16 500 ЕУР

Година: 1989
Километража: 90 000 - 94 999
14 авг. 12:31 ,

MASERATI GRANTURISMO 4.2 405ps MK TABLICI

45 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
14 авг. 12:28 ,

Skoda Favorit benzin

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
14 авг. 12:27 ,

Alfa Romeo 1995

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
14 авг. 00:43 ,

Ford Kuga Titanium

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 00:43 ,

Ford Kuga Titanium

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 00:38 ,

Ford Kuga Titanium

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 19:56 , ,

FIAT PANDA 4X4

3 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации