Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 јул. 23:01
Линк
,

Audi A6 2.7 v6

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 11:46
Линк
,

Mercedes-Benz B 180 so 215.000km

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

30 јул. 16:12 ,

BMW 730 D individual 2011

1 МКД

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 23:26 , ,

Motor za Vw golf 6 plus

1 МКД

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 17:23 , ,

ford maverick 4x4 moze zamena so moja doplata

1 МКД

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
07 јан. 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 МКД

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 МКД

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 МКД

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 МКД

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 МКД

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
05 јан. 05:47 ,

Bmw 530 Mpaket FACELIFT

1 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 00:12 , ,

MINI Cooper

1 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 11:11 , ,

Se izdava vikendica

1 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 80
16 ноем. 20:18 , ,

vila luna mavrovo

1 МКД / дневно

Број на соби: 5
03 септ. 20:13 ,

se iznajmuva stan (NAMESTEN)

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
11 мар. 00:26 ,

BMW 330

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 07:47 ,

Skoda Octavia vo super sostojba -98

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
17 апр. 10:55 ,

Jepet me qira

15 МКД / месечно

Број на соби: 3
27 апр. 03:35 ,

Mercedes Benz ML 320

21 МКД

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
10 дек. 19:33 ,

Opel

60 МКД

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
19 јул. 15:35
Линк
,

VW Fox 1.2

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 18:16 ,

Vw Polo 1.2 Tdi

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
10 јул. 18:15 ,

Vw Polo 1.2 TDi Bluemotion

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
27 јун. 14:34 , ,

Se prodava

1 ЕУР

Број на соби: 4
06 јун. 14:24 ,

MERCEDES ML350

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации