Македонски | Shqip | English |

05 мај 09:08 Автомобили , Кавадарци

Peugeot 307

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
05 мај 06:48 Автомобили , Кавадарци

Audi Cabrio dvosed

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
03 мај 10:49 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Mercedes-Benz SLK 250

29 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 55 000 - 59 999
30 апр. 20:43 Автомобили , Кавадарци

Bmw 320d

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
29 апр. 21:23 Автомобили , Кавадарци

Mercedes Benz C200 Avantgarde

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
29 апр. 20:06 Автомобили , Кавадарци

VW Touareg 3.0 V6

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
29 апр. 12:39 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz A 160

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 02:30 Автомобили , Кавадарци

Opel Antara

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
26 апр. 16:44 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Lada niva plin

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
24 апр. 19:31 Автомобили , Кавадарци

VW GOLF 5 1.9/105 -07 6 BRZINI

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 16:24 Автомобили , Кавадарци

FORD ESCORT ZA DELOVI

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
21 апр. 19:52 Станови , Кавадарци

Se iznajmuva stan vednas do ou. Goce Delcev

140 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
20 апр. 08:08 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 12:34 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Fiat Stilo

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток