Македонски | Shqip | English |

13 јан. 10:28 Автомобили , Неготино

ROVER 45 DIZEL TOP SOSTOJBA -03

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 20:25 Автомобили , Неготино

Peugeot 306 1.8 -94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 19:07 Автомобили , Кавадарци

OPEL INSIGNIA 1,8 140 KS-COSMO -10 ITNO

10 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
11 јан. 15:07 Автомобили , Неготино

Yugo 45 -91

13 500 МКД

Година: 1991
Километража: 130 000 - 139 999
07 јан. 16:51 Куќи/Вили , Неготино

Dukan od 40m2 vo Negotino

Број на соби: 2
13 мар. 11:45 Автомобили , Неготино

JEEP Kia Sportage 2.2 DIZEL -96

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток