Македонски | Shqip | English |

20 авг. 07:51 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Citroen C6 -07

5 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
20 авг. 05:08 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz E 350 AMG Line

7 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
19 авг. 21:23 Автомобили , Кавадарци

VW Caddy 1.4

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
19 авг. 21:10 Куќи/Вили , Кавадарци

Sprat od kuka vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 70
19 авг. 20:09 Автомобили , Кавадарци

Audi A6

25 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
19 авг. 18:44 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Mercedes C-220 CDI Uvoz od Holandija

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 18:24 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
19 авг. 18:12 Автомобили , Кавадарци

VW Eos kabriolet

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 17:48 Автомобили , Кавадарци

AUDI A6 QWATRO TDI

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
19 авг. 17:16 Автомобили , Кавадарци

Volvo XC 90 2.4 awd

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 14:20 Автомобили , Кавадарци

Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 110kw

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 11:38 Автомобили , Кавадарци

Peugeot 407 2.0 hdi

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 11:30 Куќи/Вили , Кавадарци

Ne Vselena Kukja

125 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 180
18 авг. 13:28 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz 270 zamena za grdezni matrejali

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 12:16 Автомобили , Кавадарци

Bmw 520

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 20:06 Автомобили , Кавадарци

Bmw 520

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток