Македонски | Shqip | English |

20 мај 19:01 Автомобили , Кавадарци

SEAT LEON 1.9 tdi -08 EXTRA

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 18:21 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Porsche Cayenne

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 21:44 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

OPEL ASTRA 1.9 CDTI

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
18 мај 17:57 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

FIAT PUNTO 1.3JTD

2 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
17 мај 23:53 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

MAZDA 6 2.0 CD

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 23:10 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

MINI ONE D 1.4

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 23:02 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

MERCEDES E280 CDI

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 22:58 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

AUDI A6 2.7TDI

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 22:51 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

FIAT GRANDE PUNTO 1.3JTD

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 14:24 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Opel Corsa

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 20:40 Станови , Кавадарци

STAN PRIZEMJE 150M2 VO KAVVADARCI

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
15 мај 20:16 Станови , Кавадарци

STAN NA POTKROVLJE OD 100M2 VO KAVADARCI

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
12 мај 16:24 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Audi A6 1.9TDI - 96

Година: 1996
Километража: 400 000 - 449 999
12 мај 14:00 Автомобили , Кавадарци

Skoda Octavia

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 13:12 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Opel Combo

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 02:59 Автомобили , Кавадарци

Fiat Grande Punto 1.4 16v

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 20:50 Куќи/Вили , Кавадарци

Potkrovlje

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
07 мај 20:38 Куќи/Вили , Кавадарци

Sprat od kuka

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
06 мај 15:59 Автомобили , Кавадарци

Caddy VW vo odlicna sostojba

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток