Македонски | Shqip | English |

Денес 20:09 Автомобили , Кавадарци

Audi A6

25 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:45 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Mercedes C-220 CDI Uvoz od Holandija

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:24 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:12 Автомобили , Кавадарци

VW Eos kabriolet

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:48 Автомобили , Кавадарци

AUDI A6 QWATRO TDI

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 17:37 Автомобили , Кавадарци

Citroen Berlingo 1.6HDi -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 17:16 Автомобили , Кавадарци

Volvo XC 90 2.4 awd

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:20 Автомобили , Кавадарци

Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 110kw

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:38 Автомобили , Кавадарци

Peugeot 407 2.0 hdi

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:30 Куќи/Вили , Кавадарци

Ne Vselena Kukja

125 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 180
Вчера 16:33 Станови , Кавадарци

Stan vo centar na Kavadarci

38 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 16:29 Автомобили , Кавадарци

SKODA SUPERB 1.6 TDI 120hp KUPENA OD SALON

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 15:23 Автомобили , Кавадарци

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:32 Автомобили , Кавадарци

VOLVO V40 D3

19 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 09:17 Автомобили , Кавадарци

AUDI A6 QUATRO TDI

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
21 јул. 23:08 Автомобили , Кавадарци

Hummer H2

Година: 2004
Километража: 65 000 - 69 999
21 јул. 22:58 Автомобили , Кавадарци

Renault Laguna

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток