Македонски | Shqip | English |

28 мар. 00:33 Автомобили , Кичево

Audi A4

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
28 мар. 00:33 Автомобили , Кичево

Opel Zafira1.8 benzin plin reg cela god extra sost

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 15:14 Автомобили , Кичево

Jeep Cherokее -98 2.5td

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 15:30 Автомобили , Кичево

VW Touran -06 2.0tdi 103 kw koza dsg menjac

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 14:04 Автомобили , Кичево

Dodge CALIBER -07 2.0 Tdi 103Kw

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 18:05 Автомобили , Кичево , Зајас

Audi a4

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 14:30 Автомобили , Кичево

VW Polo 1,4 tdi full

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
20 мар. 20:06 Автомобили , Кичево

BMW 525 tds vo isparavna sostojba pali vozi

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 08:47 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Golf3 1.9 obicen dizel

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 5 000 - 9 999
14 мар. 01:38 Автомобили , Кичево

VW Golf 6 2.0 TDI

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
09 мар. 21:23 Автомобили , Кичево , Другово

Jeep Grand Cherokee WJ -01 LIMITED

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 19:53 Автомобили , Кичево

MERCEDES-BENZ 220 CDI

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 04:33 Станови , Кичево

STAN

150 МКД

Број на соби: 3
01 мар. 12:13 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Passat

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
27 фев. 15:16 Автомобили , Кичево

BMW 320d FACELIFT -10 UNIKAT DYNAMIC

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 11:12 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo selo karbunica

Број на соби: 8
Површина: 90
24 фев. 23:43 Автомобили , Кичево

VW Golf 6 2.0 TDI

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток