Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 дек. 10:17
Линк
Станови , Кичево

Се издава

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

02 окт. 20:19 Моторцикли (над 50cc) , Кичево

Suzuki

25 ЕУР

02 окт. 09:21 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Nova kuka vo selo Rastani do crkva

80 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
01 окт. 23:29 Друго , Кичево

Kamion Kiper

60 000 МКД

28 септ. 23:22 Облека/Обувки Машки , Кичево

Бунда ДИМКО МИТРЕВ

3 800 МКД

28 септ. 14:23 Автомобили , Кичево

Audi A8 4.2 TDI 385ks 2015

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
27 септ. 01:36 Машини и Алати , Кичево

Kotell na drva 40kw

700 ЕУР

26 септ. 14:01 Машини и Алати , Кичево

Kotell na drva 40kw

700 ЕУР

24 септ. 20:02 Автомобили , Кичево

Hyundai Tucson 2.0 CRDI

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 12:54 Мобилни телефони , Кичево

Used iPhone 13 pro max

300 ЕУР

23 септ. 12:54 Мобилни телефони , Кичево

iphone 13 pro max 256gb

300 ЕУР

19 септ. 14:44 Мобилни телефони , Кичево

Iphone 12 Pro

550 ЕУР

19 септ. 14:38 Градежни материјали , Кичево

Balkon kako nov

100 ЕУР

17 септ. 20:51 Автомобили , Кичево

Citroen c3 Picasso

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 15:28 Автомобили , Кичево , Зајас

Zajas kiqevo

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 00:43 Автомобили , Кичево

Polo 2011

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 18:19 Автомобили , Кичево

Се продава Поло 2011 год

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 01:48 Автомобили , Кичево

AUDI A3 1.6 TDI S - TRONIC 116HP

18 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
11 септ. 09:06 Автомобили , Кичево , Осломеј

Mini Cooper R56 1.4 55kw/75ps 2011 godina

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 13:52 Плацови/Ниви и фарми , Кичево

Vend ne Kercove

120 ЕУР

08 септ. 11:43 Автомобили , Кичево , Осломеј

Bmw

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 11:19 Куќи/Вили , Кичево

Stara kuka vo Centar so dvorno mesto 354m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
07 септ. 20:50 Автомобили , Кичево

Opel Astra 1 Gazda Automat 12500

12 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
06 септ. 01:58 Друго , Кичево

SHITEN Malinois

04 септ. 12:44 Станови , Кичево

Stan 60m2 do OU Kuzman Josifovski Pitu

46 800 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
31 авг. 18:03 Земјоделски животни , Кичево

Crvitsi

70 000 ЕУР

30 авг. 19:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

KUKA I DELOVEN OBJEKT

Број на соби: 10
30 авг. 08:26 Автомобили , Кичево

ben

850 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации