Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 10:17
Линк
Станови , Кичево

Се издава

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

25 авг. 23:47 Моторцикли (над 50cc) Со четири тркала/ATV , Кичево

Atv jonway 125cc

1 ЕУР

25 авг. 19:43 Автомобили , Кичево , Пласница

volksvagen beetle

2 200 МКД

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 19:42 Автомобили , Кичево

BMW F30 320 D 184 HP XDRIVE AUTOMATIC SWISS

17 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 23:48 Автомобили , Кичево

Bmw e92 328i Kako novo

10 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 авг. 20:49 Автомобили , Кичево , Пласница

vilksvagen beetle

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 20:35 Мобилни телефони , Кичево

Samsung Galaxy a71

9 000 МКД

22 авг. 15:38 Куќи/Вили , Кичево

Stanbena zgrada so lift

Број на соби: > 10
Површина: 130
21 авг. 17:42 Домашни Миленичиња Мачки , Кичево

Se prodava

100 ЕУР

18 авг. 22:00 Друго , Кичево , Осломеј

shitet

18 авг. 21:57 Автомобили , Кичево , Осломеј

Bmw 520i

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 17:42 Друго , Кичево

мали шарпланинци

17 авг. 17:42 Автомобили , Кичево

Seat

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
16 авг. 10:13 Станови , Кичево

Jepet me qira apartament per pushime verore ne Durres

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
15 авг. 22:04 Автомобили , Кичево

Alfa Romeo 2.5 V6 24V

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 12:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Nova kuka so deloven prostor

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
09 авг. 15:11 Автомобили , Кичево

Mercedes-Benz C 200cdi 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 23:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka so dva placa vo Kicevo

Број на соби: 1
Површина: 100
07 авг. 23:30 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka so tri placa

Број на соби: 8
Површина: 180
07 авг. 23:23 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

MODERNA LUKSUZNA KUQA

Број на соби: 8
07 авг. 23:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo naselba Deveana

Број на соби: 6
07 авг. 23:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka karabina i plac so 850m2

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
07 авг. 15:07 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Nova kuka vo Ivanidol

Број на соби: 10
07 авг. 15:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Nova kuka zad Arabela

Број на соби: 10
06 авг. 21:02 Автомобили , Кичево

Citroen c3 Picasso

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
05 авг. 21:15 Автомобили , Кичево

Kollata e vo top forma

5 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 12:31 Автомобили , Кичево

Ford Mondeo 1999

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации