Македонски | Shqip | English |

12 септ. 01:22 Автомобили , Кичево

Opel Astra 1.2 G -98

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
11 септ. 06:50 Автомобили , Кичево

Opel Astra 1.8f -98

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
10 септ. 21:28 Автомобили , Кичево

Audi A6 2.0 TDI -09 kako nova

18 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
04 септ. 03:53 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Buba 1.2 -70

3 500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 35 000 - 39 999
03 септ. 09:48 Автомобили , Кичево

Lancia Lybra 1.8 -01

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
02 септ. 18:46 Автомобили , Кичево

Mazda 121 -99

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
01 септ. 21:58 Куќи/Вили , Кичево

Kuka od 130m2 vo Kicevo

85 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
01 септ. 13:35 Куќи/Вили , Кичево

Kuka od 131m2 vo Kicevo

85 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 авг. 16:18 Автомобили , Кичево , Зајас

Ford Mondeo 1,8 tdci kako nov -06

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 14:49 Автомобили , Кичево

Opel Astra 2.0 Tdi -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
27 авг. 21:33 Автомобили , Кичево

Mazda 1.3benzin registrirana vo dobra sostojba-98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
20 авг. 15:17 Автомобили , Кичево

VW PASSAT Syncro 4x4 2.8 142kw benzin -99

1 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
18 авг. 08:21 Автомобили , Кичево

Opel Omega -95 reg do 09.2016

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
15 авг. 10:57 Станови , Кичево

Stan od 80m2 vo Kicevo

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
11 авг. 23:01 Автомобили , Кичево

VW LUPO 3L TDI 1.2 -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток