Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


07 јун. 16:32 Агенција за недвижности Станови , Кичево

STAN NA RATI VO KICEVO

Број на соби: 2
07 јун. 05:39 Автомобили , Кичево , Пласница

Se prodava bmw 118d 2006

5 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 14:35 Станови , Кичево

ПРОДАВАМ СТАН!!! Кичево (цена по договор)

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
01 јун. 19:01 Автомобили , Кичево

Opel Meriva 1.6 benzin 2004 74 sw Ekstra Socuvano.

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
26 мај 18:01 Автомобили , Кичево

Golf 6 1.6 tdi 105ps 2010

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 17:14 Плацови/Ниви и фарми , Кичево

Plac vo Kicevo

75 ЕУР

20 мај 10:46 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 variant 1.4 TSI

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
16 мај 21:18 Земјоделски и Шумски возила Трактори , Кичево , Пласница

Traktor i prikolka

3 500 ЕУР

14 мај 12:28 Автомобили , Кичево

VW Golf 3 benzin i plin 1996

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 20:36 Автомобили , Кичево

Golf V Plus

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 10:13 Компјутери (Комплет) Десктоп компјутери , Кичево

Kompjuter Compaq

12 000 МКД

12 мај 18:30 Автомобили , Кичево

Ekstra Opel Antara 2008

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 13:42 Куќи/Вили , Кичево

Shitet shtepi

Број на соби: 8
10 мај 19:27 Автомобили , Кичево

Seat 1.9 2006 extra

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
05 мај 23:38 Автомобили , Кичево

Golf 6 105 ps 7500 eur

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 20:59 Во странство , Кичево

Goes 625imax

5 000 ЕУР

30 апр. 18:42 Автоделови и Опрема Гуми и Бандажи , Кичево

Letni gumi

6 000 МКД

25 апр. 14:45 Автомобили , Кичево , Пласница

VW Passat 1.9tdi 2013

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 22:23 Автомобили , Кичево

Se prodava

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
21 апр. 13:21 Станови , Кичево

Prodavam Stan

Број на соби: 3,5
Површина: 70
17 апр. 22:54 Плацови/Ниви и фарми , Кичево

Prodavam niva

17 апр. 03:45 Домашни Миленичиња Кучиња , Кичево

Kucinja Maltezeri

200 ЕУР Намалена цена

11 апр. 09:15 Автомобили , Кичево

Fiat Brava benzin i plin

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
11 апр. 07:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo s. Arangjel so imot 30.000m2

Број на соби: 8
Површина: 120
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации