Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 18:56
Линк
, ,

Kuka vo Drugovo

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
25 септ. 09:53
Линк
, ,

Passt

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999

02 фев. 16:53 ,

BMW 320 2.0 170 hp - 06

6 690 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
30 јан. 12:19 ,

BMW 730 3.0 218ps moze i zamena pomala kola

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 21:28 ,

Jeep Turbo dizel -98

4 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
28 јан. 20:30 , ,

Volvo 760 gle td -85

600 ЕУР

Година: 1985
Километража: 20 000 - 24 999
28 јан. 20:01 , ,

Opel Astra 1.8 t -94

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
28 јан. 19:41 ,

Audi A4 Quattro -02

7 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
24 јан. 17:27 ,

Citroen NEMO 1.4 HDI -09

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
24 јан. 09:31 ,

Ford Connect -06

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
17 јан. 19:18 ,

BMW serija 5 sedan - 05

6 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан. 12:07 , ,

Аudi 80 1.9td -90

800 ЕУР

Година: 1990
Километража: 15 000 - 19 999
15 јан. 18:04 ,

BMW 520i -97

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 00:01 ,

VW BORA -00

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
13 јан. 14:23 ,

Kuka 210m2 vo Makedonski brod

21 950 ЕУР

Број на соби: 4
11 јан. 22:48 ,

Zastava Yugo Koral In 1.1 -07

1 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 55 000 - 59 999
11 јан. 18:37 , ,

Mitsubishi Lancer 1.6 16v - 98

2 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 13:27 , ,

VW Golf 4 dizel 1.9 -98

3 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации