Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 10:17
Линк
Станови , Кичево

Се издава

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

17 апр. 22:54 Плацови/Ниви и фарми , Кичево

Prodavam niva

17 апр. 03:45 Домашни Миленичиња Кучиња , Кичево

Kucinja Maltezeri

200 ЕУР Намалена цена

12 апр. 07:21 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka so dukani

Број на соби: 8
11 апр. 09:15 Автомобили , Кичево

Fiat Brava benzin i plin

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
11 апр. 07:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo s. Arangjel so imot 30.000m2

Број на соби: 8
Површина: 120
10 апр. 10:52 Машини и Алати , Кичево

Sob per parno me ulje

350 ЕУР

09 апр. 00:22 Машини и Инвентар Друго , Кичево

Masina za balanciranje gumi-Hofmann

350 ЕУР

05 апр. 12:06 Машини и Алати , Кичево

Profesionalen mikser

03 апр. 16:35 Машини и Алати , Кичево

Masina za tulumbi

28 мар. 08:29 Автомобили , Кичево

Cadillac Deville

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 85 000 - 89 999
26 мар. 19:57 Часовници и Асесери Женски , Кичево

Prodavam Galaxy Watch 5

11 000 МКД

16 мар. 13:59 Автомобили , Кичево

Chevrolet Corvette 2008

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
14 мар. 20:59 Автомобили , Кичево , Вранештица

Golf 5 1.9 105 ks

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 21:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka so dvorno mesto od 741m2

135 000 ЕУР

Број на соби: > 10
12 мар. 21:42 Агенција за недвижности Станови , Кичево

Prekrasen stan na Bulevar

Број на соби: 3
10 мар. 02:21 Делови за Компјутери и додатоци , Кичево

Kopjuter

500 ЕУР

06 мар. 10:15 Автомобили , Кичево

KIA Rio Prv Gazda

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
04 мар. 20:49 Куќи/Вили , Кичево

Se prodava kukja vo Kicevo

Број на соби: 6
03 мар. 17:59 Автомобили , Кичево

Fiat Stilo 1.9 JTD

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 05:29 Автомобили , Кичево

Chrysler za delovi

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 05:26 Автомобили , Кичево

GOLF 3

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 14:55 Земјоделски животни , Кичево

Semenski kompir agria

22 фев. 18:30 Автомобили , Кичево

VW Scirocco 2011

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 10:23 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo centarot na Kicevo

Број на соби: > 10
20 фев. 01:55 Автомобили , Кичево

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

8 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
14 фев. 21:11 Автомобили , Кичево

Audi A4 Quattro 2.0

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 09:40 Автомобили , Кичево

prodazba na mercedes

600 ЕУР

Година: 1985
Километража: 350 000 - 399 999
07 фев. 23:29 Автомобили , Кичево

Golf 2.0 110ps Disel

7 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
07 фев. 18:43 Станови , Кичево

Stan od 60m2

Број на соби: 3
Површина: 60
06 фев. 15:59 Часовници и Асесери Машки , Кичево

Samsung Galaxy Watch 4

9 200 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации