Македонски | Shqip | English |

04 јун. 09:34 Автомобили , Кичево

Opel Kadett -90

550 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 18:51 Автомобили , Кичево

VOLVO S40 1.9 TDI DIZEL klima

1 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
03 јун. 16:40 Автомобили , Кичево

Fiat Ulysse 1.9 td

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
03 јун. 16:30 Автомобили , Кичево

Fiat Punto 1.3 Disel

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
03 јун. 14:43 Автомобили , Кичево

VW Passat 2.0 tdi 125 kw Automatic

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 14:21 Автомобили , Кичево

VW Passat 2.0 tdi

10 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 19:23 Автомобили , Кичево , Другово

Ford Mondeo ITNO EVTINO

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 17:26 Автомобили , Кичево

VW Polo 1.4tdi -08 so ful oprema

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
22 мај 16:49 Станови , Кичево

Stan od 50m2 vo Kicevo

Број на соби: 2
Површина: 50
22 мај 12:20 Автомобили , Кичево

Peugeot 205 1.0

300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
21 мај 12:13 Куќи/Вили , Кичево , Другово

Karabina vo Kicevo

Број на соби: 5
Површина: 100
Кон почеток