Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 10:17
Линк
Станови , Кичево

Се издава

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 17:04 Автомобили , Кичево

Mini Cooper ONE 1.6

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:17 Станови , Кичево

Се издава

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
05 дек. 08:27 Автомобили , Кичево

VW Golf 8 GTE LED

29 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 20 000 - 24 999
03 дек. 22:07 Мобилни телефони , Кичево , Вранештица

Se prodava Xiaomi 11T 8GB RAM 128GB ROM

220 ЕУР

03 дек. 19:46 Автомобили , Кичево

Seat Ibiza 1.4tdi reg.do okt 2024 so zele karton

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 17:10 Мопеди (под 50cc) , Кичево

Se prodava 50cc

27 ноем. 09:41 Автомобили , Кичево

Audi Q7 3.0 T Panorama Full oprema

55 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
26 ноем. 11:09 Автомобили , Кичево , Зајас

Nissan Note 1.5 dci 2006

3 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
23 ноем. 22:54 Друго , Кичево

Kamin

400 МКД

23 ноем. 09:26 Услуги Занаетчии , Кичево , Зајас

Aluminski ogradi gelenderi

120 ЕУР

20 ноем. 11:41 Друго , Кичево

Kamin

400 МКД

20 ноем. 10:31 Услуги Занаетчии , Кичево

Aluminski gelenderi ogradi i parapeti

120 ЕУР

19 ноем. 23:47 Автомобили , Кичево

SEAT IBIZA FR 2011

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 ноем. 23:35 Автомобили , Кичево

SEAT IBIZA FR 2011

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
15 ноем. 08:58 Услуги Занаетчии , Кичево

Aluminski ogradi

120 ЕУР

14 ноем. 09:06 Автомобили , Кичево

Peugeot 407 2.0 Hdi

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
12 ноем. 19:09 Играчки Конзоли и додатоци , Кичево

Se prodava PS5

29 900 МКД

10 ноем. 20:41 Автомобили , Кичево

AUDI A3 1.9TDI Extra sostojba

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 20:06 Автомобили , Кичево

AUDI A3 fabrika

7 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 13:50 Куќи/Вили , Кичево , Другово

Kuka vo Drugovo

25 000 ЕУР

07 ноем. 23:02 Автомобили , Кичево

Vw Tiguan 2.0 TDi 4x4 Dsg

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 09:14 Автомобили , Кичево

AUDI A7-S line 3.0 Quatro 245ps

20 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
05 ноем. 23:10 Моторцикли (над 50cc) Крос/Ендуро , Кичево

Honda crf 450 R

3 300 ЕУР

05 ноем. 22:41 Станови , Кичево

Se prodava stan

10 МКД

Број на соби: 2
05 ноем. 22:40 Куќи/Вили , Кичево

kerkoj shtepi apo prone per shtepi

03 ноем. 12:58 Станови , Кичево

Se prodava stan vo Kicevo

Број на соби: 2
02 ноем. 14:58 Автомобили , Кичево

Dizel automat klima Navigazija

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
02 ноем. 06:03 Плацови/Ниви и фарми , Кичево

Plac vo Karposh Kicevo

78 500 МКД

01 ноем. 22:26 Плацови/Ниви и фарми , Кичево

Plac Kicevo, Karposh

78 500 ЕУР

01 ноем. 20:25 Моторцикли (над 50cc) Туринг , Кичево

Kawasaki Versus 650 3850

3 850 ЕУР

31 окт. 14:29 Куќи/Вили , Кичево

ATRAKTIVNA VIKENDICA 38000 EVRA

38 000 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации