Македонски | Shqip | English |

10 апр. 00:54 Автомобили , Кичево

BMW e34 525 tds zamena za Mercedes 124

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
08 јул. 17:20 Автомобили , Кичево

Fiat Tempra Disel

1 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
17 јун. 16:46 Автомобили , Кичево

Ford Focus C-Max 1.6 tdci

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 00:46 Автомобили , Кичево

Toyota Avensis -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
09 септ. 05:57 Автомобили , Кичево

Seat Leon 2.0 tdi 170ks -06

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 04:33 Станови , Кичево

STAN

150 МКД

Број на соби: 3
03 јун. 14:21 Автомобили , Кичево

VW Passat 2.0 tdi

10 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 22:40 Куќи/Вили , Кичево

Kuka na odlicna lokacija

11 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Кон почеток