Македонски | Shqip | English |
Вчера 15:06 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 9
20 авг. 19:56 Куќи/Вили , Кочани

KUKA VO KOCANI POVOLNO

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
16 авг. 10:41 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 4
16 авг. 00:18 Куќи/Вили , Кочани

Nova kuka vo Kocani

145 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
14 авг. 13:58 Куќи/Вили , Кочани

1/2 od kuka vo Kocani

38 000 ЕУР

Број на соби: 5
10 авг. 13:18 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

100 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 авг. 21:25 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vednas vseliva vo Kocani

Број на соби: 4
14 јул. 23:14 Куќи/Вили , Кочани

Kuka od 180m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 180
12 јул. 15:00 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Strisani

Број на соби: 4
20 јун. 19:40 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 4
14 јун. 14:29 Куќи/Вили , Кочани

KUKA VO KOCANI

Број на соби: 7
Површина: 200
10 јун. 20:38 Куќи/Вили , Кочани

OPREMEN SPRAT OD KUKJA

Број на соби: 6
Површина: 150
21 мај 23:28 Куќи/Вили , Кочани

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
12 мај 08:08 Куќи/Вили , Кочани

Kukja karabina

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
04 мај 18:15 Куќи/Вили , Кочани

Se iznajmuva sprat od kuka 50m2

Број на соби: 3
Површина: 50
13 апр. 21:22 Куќи/Вили , Кочани

KUKA ОД 510м2 POVOLNО

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
16 фев. 19:47 Куќи/Вили , Кочани , Македонска Каменица

Kuka vo Makedonska Kamenica

37 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
11 фев. 15:53 Куќи/Вили , Кочани

Vednas vseliva kuka

Број на соби: 10
Површина: 160
11 дек. 12:59 Куќи/Вили , Кочани

Кuka na ul.Rajko Zinzifov dr.16 Kocani

21 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
26 ноем. 15:50 Куќи/Вили , Кочани

Кuka vo Kocani

72 000 ЕУР

Број на соби: > 10
05 ноем. 17:26 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo centarot na Kocani

Број на соби: 8
Површина: 180
22 окт. 08:03 Куќи/Вили , Кочани

Sprat od kuka vo Kocani

3 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 80
06 окт. 20:39 Куќи/Вили , Кочани , Зрновци

Kuka vo Zrnovci

Број на соби: 5
Површина: 110
14 септ. 14:22 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

20 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 септ. 18:10 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 4
Кон почеток