Македонски | Shqip | English |
Денес 10:49 Станови , Кочани

Stan vo centarot Na Kocani renoviran i namesten

58 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 19:56 Куќи/Вили , Кочани

KUKA VO KOCANI POVOLNO

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
22 авг. 10:19 Куќи/Вили , Кочани

Nova kuka vo Kocani

145 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
21 авг. 15:06 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 9
16 авг. 10:41 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 4
14 авг. 13:58 Куќи/Вили , Кочани

1/2 od kuka vo Kocani

38 000 ЕУР

Број на соби: 5
10 авг. 13:18 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

100 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 авг. 21:25 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vednas vseliva vo Kocani

Број на соби: 4
06 авг. 16:03 Станови , Кочани

Stan vo Kocani

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 авг. 01:22 Станови , Кочани

Polu-namesten renoviran stan 60m2

44 900 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
30 јул. 14:57 Станови , Кочани

Stan od 70 m2 vo Kocani

28 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
26 јул. 01:38 Станови , Кочани

Stan od 80m2

Број на соби: 3
Површина: 80
25 јул. 13:32 Станови , Кочани

Stan od 80m2 vo Kocani

Број на соби: 4
Површина: 80
21 јул. 18:14 Станови , Кочани

Stan od 64m2 vo Kocani

32 500 ЕУР

Број на соби: 3
14 јул. 23:14 Куќи/Вили , Кочани

Kuka od 180m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 180
12 јул. 15:00 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Strisani

Број на соби: 4
26 јун. 17:22 Станови , Кочани

Stan vo STRISANI Kocani

47 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
22 јун. 19:21 Станови , Кочани

Se izdava sprat od kuka vo Kocani

Број на соби: 4
Површина: 150
Кон почеток