Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:47
Линк
,

Citroen C4 Cactus 1.2 Pure Tech LPG

8 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999

01 апр. 23:33 ,

Ford Courier 1.8 dizel pickup

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
01 апр. 13:41 ,

Citroen Berlingo 1.6 hdi

5 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 16:13 ,

Vednas vseliva kuka

66 000 ЕУР

Број на соби: 8
30 мар. 08:52 ,

Kuka vo Centar

Број на соби: 3
Површина: 100
29 мар. 11:18 Претпријатие ,

Renault Grand Scenic 1.5dCi 110hp Intense energy

15 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
29 мар. 11:10 Претпријатие ,

BMW X5 xDrive30D 258hp sport Luxary

38 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
29 мар. 10:46 Претпријатие ,

Opel Insignia 1.6 cdti 136hp selective

10 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
29 мар. 10:22 Претпријатие ,

VW Golf 7 Variant 1.6Tdi 110hp

11 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
28 мар. 23:26 ,

Prodavam stan, nova gradba vo Kocani

400 000 МКД

Број на соби: 2,5
28 мар. 23:25 Претпријатие ,

FSA

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
26 мар. 13:01 Претпријатие ,

Audi Q8 50Tdi 286hp S-Line S-Tronic Quattro

92 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
26 мар. 11:20 ,

Vselliva kuka na odlicna lokacija

Број на соби: 8
25 мар. 15:06 Претпријатие ,

Audi A5 Sportback 2.0TDI 150hp S-Tronic

30 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
25 мар. 14:34 Претпријатие ,

BMW 5 520D 190hp Sportline

30 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
25 мар. 14:14 Претпријатие ,

BMW 518 d 150hp Luxary line

22 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
25 мар. 13:34 ,

VW Passat 1.6tdi 120HP comfortline business

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
25 мар. 13:02 Претпријатие ,

VW Polo 1.4Tdi 75hp Bluemotion

8 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
25 мар. 11:21 Претпријатие ,

BMW 5 520d Reeks Touring 190hp

18 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 10:57 Претпријатие ,

BMW X3 s drive18d 136hp steptronic

22 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации