Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 јун. 14:45
Линк
,

Jaguar F-Pace 2016 dizel

35 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
18 мај 14:16
Линк
,

Mercedes-Benz CLS 350 AMG

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999

22 јун. 23:32 ,

Kuka vo centar na Kocani

39 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
22 јун. 23:25 ,

Audi A6 2.0 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 22:54 ,

Land Rover dizel 1999

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 22:49 Претпријатие ,

Fiat Qubo 1.3 multijet 75ks 2009

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 20:42 ,

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 19:40 ,

VW Scirocco 1.4TSI 122ks Redizajn

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
22 јун. 12:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 11:44 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2010

4 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
22 јун. 11:31 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2010G

4 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
22 јун. 10:45 ,

Mini Cooper 1.4i 2008

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 04:06 ,

Fiat Stilo

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 01:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 23:57 ,

Mercedes-Benz A 140

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 40 000 - 44 999
21 јун. 23:31 ,

VW Passat

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 22:23
Линк
Претпријатие ,

Peugeot 207 CC 1.6 vti 88kw 120hp

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 јун. 22:15
Линк
Претпријатие ,

Bmw 740D xdrive 306hp full oprema 2011

17 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 21:52 ,

Rover Maestro

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 18:38 ,

AUDI A5 2.7 TDI SPORTPAKET

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 18:17 ,

Opel Meriva -05

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
21 јун. 17:41 Претпријатие ,

Citroen C3 Picasso 1.6 HDI 110 KS exclusive 2009

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 17:34 Претпријатие ,

Ford Mondeo Titanium 2.0TDCI 140ks 2007

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 16:33 Претпријатие ,

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI 110ks 2012

9 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
21 јун. 16:20 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.3 CDTI 95ks 2011 unikat

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
21 јун. 16:12 Претпријатие ,

Hyundai i20 1.1 CRDI 75ks 2014

6 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
21 јун. 16:08 Претпријатие ,

Lancia Musa 1.4 benzin 95ks 2007

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 08:52 ,

Opel Insignia 2010 CDTI

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
20 јун. 19:44 Претпријатие ,

CITROEN C-CROSSER 2.2D 4x4

7 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации