Македонски | Shqip | English |
22 авг. 22:10
Линк
Претпријатие Автомобили , Кочани

VW GOLF PLUS 1.9 TDI -05 FULL

3 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 авг. 22:10
Линк
Претпријатие Автомобили , Кочани

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS -05 SPORT MODEL

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
22 авг. 22:06
Линк
Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW 118 D SPORT FACELIFT -08 FULL

4 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999

21 авг. 19:46 Автомобили , Кочани

Audi A6 2.7tdi 180ks Manuel

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
21 авг. 19:18 Автомобили , Кочани

Peugeot 4007 4x4 2.2 hdi 2007

8 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 18:32 Автомобили , Кочани

BMW X6 3.0D 245ks Sportpaket

36 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
21 авг. 17:44 Автомобили , Кочани

DAIHATSU SIRION 1.0

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
21 авг. 17:22 Автомобили , Кочани

VW GOLF 7 1.6 TDI

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
21 авг. 15:06 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 9
21 авг. 10:57 Автомобили , Кочани

Audi A4 2.0TDI Design 150ks VIRTUAL COCKPIT FULL

25 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
20 авг. 16:48
Линк
Автомобили , Кочани

Škoda Fabia

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
20 авг. 16:44 Автомобили , Кочани

Se prodava

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 01:11 Автомобили , Кочани

BMW 120 D

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 17:58 Автомобили , Кочани

Citroen C3 1.4hdi

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 17:58 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Alfa Romeo JTD 147

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 17:42 Автомобили , Кочани

BMW 530D 218 KS

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 15:57 Автомобили , Кочани

RENAULT MEGANE III 1.9 DCI 130HP SPORTLINE

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
19 авг. 11:42 Автомобили , Кочани

VW GOLF V 1.9 TDI 105 COMFORT LINE GER

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 16:44 Автомобили , Кочани

Renault R5 kampus

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
18 авг. 14:28 Автомобили , Кочани

Citeoen C3 1.4hdi

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 15:44 Претпријатие Автомобили , Кочани

AUDI A4 ALLROAD 3.0 TDI 245HP QUATTRO S-TRONIC

24 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
17 авг. 15:19 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW GOLF 7 1.6 TDI 110HP CUP EDITION

13 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
17 авг. 15:13 Претпријатие Автомобили , Кочани

AUDI A3 1.6 TDI105HP S-TRONIC

14 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
17 авг. 15:06 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW GOLF 7 1.6 TDI 105HP COMFORTLINE

12 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
17 авг. 14:54 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW PASSAT 1.6 TDI 120HP

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
17 авг. 14:45 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW PASSAT 1.6 TDI 120HP COMFORTLINE

18 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 55 000 - 59 999
17 авг. 14:10 Претпријатие Автомобили , Кочани

AUDI SQ5 3.0 BI-TDI 313HP QUATTRO

39 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
17 авг. 13:58 Претпријатие Автомобили , Кочани

AUDI Q5 2.0 TDI 150HP

24 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
16 авг. 19:38 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

BMW X5 3.0d

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток