Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 јун. 14:45
Линк
,

Jaguar F-Pace 2016 dizel

35 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:21
Линк
Претпријатие ,

Mercedes-Benz E 200 cdi BlueTEC 2015

17 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999

18 јун. 10:18 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A180 CDI AMG 2014

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
18 јун. 10:18 Претпријатие ,

Ford Focus Titanium 1.6 TDCI 2010

4 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
18 јун. 10:18 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 benzin fabricki plin 2010

4 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
18 јун. 08:45 Претпријатие ,

Fiat Croma 1.9 mjet 120ks 2007 perfektna

2 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 јун. 08:45 Претпријатие ,

Fiat Linea 1.3 mjet 2010 perfektna na MK tabli

3 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
18 јун. 08:45 Претпријатие ,

CITROEN C2 1,1 BENZIN 2007 PERFEKTEN 110.000 KM !

2 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
17 јун. 14:45 ,

Jaguar F-Pace 2016 dizel

35 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
17 јун. 12:22 Претпријатие ,

Vw Passat 2.0tdi 4Motion moze zamena za dzip

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун. 12:13 ,

CITROEN C3 1.4 HDI EXLUZIV ODLICEN***

3 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
15 јун. 11:16 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.6tdci 95ks 2011 uvoz Holandija

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
15 јун. 11:15 ,

Peugeot Bipper Tepee 1.4 HDI 50kw 2015

7 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 08:46
Линк
,

Stan od 62m2 vo Kocani

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
14 јун. 20:55 ,

Peugeot 308 dizel 2011

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
14 јун. 13:34 Претпријатие ,

Mercedes C200 Kompresor Avantgarde + AMG paket 184HP

12 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 јун. 13:34 Претпријатие ,

Audi A4 allroad quattro 3.0TDI 218HP S-tronic

27 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
14 јун. 11:37 ,

VW Caddy 1.9 55kw

4 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 12:19 ,

Polo STYLE 1.2 benzin 2011 - FULL kako novo!!!

4 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
13 јун. 11:57 Претпријатие ,

VW Touran 1.6 tdi 105ks 2011

8 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 11:57 Претпријатие ,

Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015

11 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
13 јун. 11:56 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!!

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
13 јун. 11:56 Претпријатие ,

Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 22:46 ,

Prodavam kuka na ul Dimitar Vlahov

75 000 ЕУР

Број на соби: 6
11 јун. 13:40 Претпријатие ,

VW Passat 2.0 tdi 150ks 2017

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
10 јун. 13:57 ,

Kuka na ul Dimitar Vlahov

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 јун. 09:16 ,

Mercedes-Benz Clk 270 dizel 2003

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
08 јун. 13:28 ,

Seat Altea dizel 2005

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 13:12 ,

Kuka nasproti policijata vo Kocani

230 000 ЕУР

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации