Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 08:56
Линк
Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLK 270 coupe 2003

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
17 јун. 14:45
Линк
,

Jaguar F-Pace 2016 dizel

35 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999

27 мај 00:49 ,

Se izdava namesten stan za podolg vremeski period

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
26 мај 11:31 Претпријатие ,

KIA ceed 1.4Crdi 90hp

8 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
26 мај 10:30 Претпријатие ,

KIA ceed 1.4Crdi 90hp

8 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
26 мај 10:26 Претпријатие ,

Kia Ceed 1.4Crdi 90hp 2015

7 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
26 мај 10:14 Претпријатие ,

Kia ceed 1.4Crdi 90hp

7 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
26 мај 10:09 Претпријатие ,

Citroen C3 1.4Hdi 68hp

6 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
26 мај 09:52 Претпријатие ,

Fiat 500L Living 1.3MultiJET 84hp Dualogic Lounge

9 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
26 мај 09:49 Претпријатие ,

Audi A4 Avant 2.0Tdi 150hp S-Tronic

18 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
26 мај 09:24 Претпријатие ,

BMW X1 S-Drive 20D 190hp Business

19 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
26 мај 09:20 Претпријатие ,

Audi Q5 2.0Tdi 163hp S-Tronic Quattro

30 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
25 мај 15:50 Претпријатие ,

VW up move up 1.0 60hp BMT

6 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
25 мај 15:08 Претпријатие ,

Citroen C3 1.4hdi 70hp attraction

6 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
25 мај 12:31 ,

Mazda 3 dizel 2005

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 12:30 ,

Mazda 3 dizel 2005

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 20:49 ,

Renault Megane 2008

2 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 09:10 ,

Kuka vo Kocani

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 мај 21:37 ,

Lexus NX 300h Luxury

27 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999
19 мај 10:31 Претпријатие ,

Audi A6 2.0TDI facelift sportline

23 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
18 мај 14:16 ,

Mercedes-Benz CLS 350 AMG

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
18 мај 13:24 Претпријатие ,

MERCEDES C200 CDI 90 KW FACELIFT -05

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 мај 21:04 ,

Ford focus 2011 1.6 TDCI 85kw (116hp)

6 550 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 09:45 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.2 benzin 2011

4 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
16 мај 09:43 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 benzin 2009

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
16 мај 09:33 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI 2007G

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 02:12 ,

Seat Leon 1.9 77kw(105ks)

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
16 мај 02:12 ,

Fiesta

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
16 мај 02:11 ,

Opel corsa 1.7DTI 2001

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 02:11 ,

Opel corsa 1.7DTI 2001

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации