Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 јун. 22:23
Линк
Претпријатие ,

Peugeot 207 CC 1.6 vti 88kw 120hp

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:56
Линк
Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLK 270 coupe 2003

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999

14 мај 13:32 Претпријатие ,

Opel Insignia 1.6CDti 136hp selective

10 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
14 мај 13:12 Претпријатие ,

Audi A5 Sportback 2.0Tdi 190hp

29 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
14 мај 13:04 Претпријатие ,

Peugeot 508 station-wagon 1.6HDI 120HP

10 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
14 мај 13:00 Претпријатие ,

Audi A6 2.0Tdi 190hp Ultra Business line

23 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999
14 мај 12:48 Претпријатие ,

Peugeot 508 1.6 180hp Puretech Eat8

25 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 50 000 - 54 999
14 мај 12:44 Претпријатие ,

BMW 316d 116hp Executive Automatic

15 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 11:52 Претпријатие ,

VW Golf 7 Variant 1.6Td 116hp

11 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
13 мај 14:53 ,

Opel Astra 1.9 dizel 2006

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 15:23 Претпријатие ,

BMW 316 Touring 316D 116hp Luxury line

12 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 15:03 Претпријатие ,

VW Touran 1.6Tdi 110hp Business 7 sedista

15 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
12 мај 14:10 Претпријатие ,

Nissan Qashqai Crossover 1.5Dci 109hp

13 100 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 10:32 Претпријатие ,

Volvo V60 D3 GEARTRONIC 2.0D 150HP WAGON

13 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 10:32 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP trendline

15 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
12 мај 10:28 Претпријатие ,

Renault Megane 1.5dCi 90HP Air Energy

10 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 10:28 Претпријатие ,

Renault Grand Scenic 1.5dCI 110HP LIFE

10 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
12 мај 10:28 Претпријатие ,

VW Passat 1.6tdi 120HP comfortline

15 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 10:28 Претпријатие ,

VW Passat 1.6tdi 120HP comfortline

15 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 10:28 Претпријатие ,

Peugeot 2008 Active 1.6HDI 75HP

9 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 10:20 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E Class 200CDI 136HP Blueefficiency

11 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 16:27 ,

Fiat Bravo 1.4 benzin i plin 1997

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 14:24 Претпријатие ,

Audi A6 2.0Tdi 150hp S-Tronic ultra

24 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
10 мај 20:11 ,

Ford Fiesta EcoNetic 2011 ИТНО СЕ ПРОДАВА!

5 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 23:17 ,

Se prodava Ford Fiesta 1.4tdci, 2007 god,maksimalno socuvana

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 16:56 ,

Renault Scenic 1.9 2008

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 01:58 ,

VW Golf 7 1.6tdi 105 high line navi Holandija 2013

10 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 15:13 Претпријатие ,

KIA cee'd 1.4Crdi 90hp

8 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
06 мај 14:41 Претпријатие ,

Peugeot 508 Gt 1.5BlueHdi 130hp Allure

28 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
06 мај 14:41 Претпријатие ,

Audi Q5 2.0Tdi 150hp Executive

31 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
06 мај 14:05 Претпријатие ,

Audi A6 3.0Tdi 218hp S-Tronic

27 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 14:01 Претпријатие ,

Citroen C1 live 1.0 Vti 70hp tovarno

5 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 40 000 - 44 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации