Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 јун. 14:45
Линк
,

Jaguar F-Pace 2016 dizel

35 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 08:17
Линк
Претпријатие ,

Clk 270

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999

06 мај 12:12 ,

Ford Transit Bus

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
05 мај 23:40 ,

Mercedes-Benz B180 2014 vo odlicna sostojba

8 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 15:13 Претпријатие ,

VW Passat Variant 1.6Tdi 120hp bluemotion

12 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
05 мај 01:09 ,

Mercedes-Benz B180 2014 vo odlicna sostojba

8 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 23:42 ,

Audi A3 S-line 2.0tdi

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 21:32 ,

Pceli

03 мај 21:31 ,

VW POLO 1.4 TDI HIGHLINE 07

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
28 апр. 16:32 ,

Stan vo centarot na Kocani

Број на соби: 5
Површина: 150
27 апр. 03:36 ,

Se prodava Volvo v40

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
26 апр. 23:33 ,

Се продава стан во Кочани

25 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
23 апр. 09:52 , ,

Peugeot 407 SW 2.0 hdi

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 15:05 Претпријатие ,

Mercedes-Benz Gle coupe 350D 4-Matic 9G-Tronic exclusive

52 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
21 апр. 15:01 ,

Opel Corsa D 1.3cdti cosmo

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации