Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 08:17
Линк
Претпријатие ,

Clk 270

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
21 јун. 08:52
Линк
,

Opel Insignia 2010 CDTI

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
21 јун. 22:23
Линк
Претпријатие ,

Peugeot 207 CC 1.6 vti 88kw 120hp

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999

21 апр. 00:02 ,

VW Passat 2017 dizel

Година: 2017
Километража: 55 000 - 59 999
20 апр. 14:51 Претпријатие ,

Audi A3 sportback 1.6Tdi 110hp S-Tronic

13 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 15:46 Претпријатие ,

BMW X4 xDrive20d M-Sport pack

33 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
19 апр. 15:21 Претпријатие ,

Peugeot 5008 1.6Hdi 120hp Active sedum sedista

18 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
17 апр. 21:25 ,

Se prodava kuka

100 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
16 апр. 14:03 Претпријатие ,

Audi A7 Sportback 3.0tdi

28 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
15 апр. 15:40 Претпријатие ,

BMW 518 d 136hp 2016

20 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
15 апр. 15:00 Претпријатие ,

VW Golf 7 Gtd 2.0Tdi 184hp

19 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
14 апр. 18:04 ,

Peugeot 207 1.6HDI 66kW 2007

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 16:00 Претпријатие ,

Audi A6 3.0Tdi S-Tronic Quattro

29 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
14 апр. 15:20 ,

Seat Altea 2.0tdi 105ks avtomatik

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 16:51 Претпријатие ,

Audi A3 Sportback 1.6Tdi 110hp

16 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
12 апр. 16:19 Претпријатие ,

VW Golf 7 Variant 1.6Tdi110hp

10 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
09 апр. 12:49 ,

VW Tiguan lounge 2015

13 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 15:33 Претпријатие ,

Peugeot 308 SW 1.6 BlueHdi 100hp Active

8 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
08 апр. 15:01 Претпријатие ,

BMW X1 xDrive 18D 143hp Automatic

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 14:33 Претпријатие ,

Peugeot 508 1.6Hdi 115hp Active

9 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
06 апр. 21:19 , ,

Fiat brava za delovi

500 МКД

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 21:31 ,

PEZO

55 000 МКД

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 08:55 ,

SE PRODAVA ❗❗❗

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
04 апр. 18:31 ,

VW GOLF 7 2016

11 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 20:31 ,

Citroen C4 Cactus 1.2 Pure Tech

8 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
02 апр. 12:26 Претпријатие ,

VW Golf e-Golf 115hp Full Electric

18 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
02 апр. 11:54 Претпријатие ,

Citroen C4 aircross 1.6hdi 115hp 4wd seduction

12 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации