Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 08:56
Линк
Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLK 270 coupe 2003

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 11:03
Линк
Претпријатие ,

VW Up move up 1.0 60HP 85.000km 2016

6 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999

Денес 15:28 Претпријатие ,

Alfa Romeo Stelvio 2.2d 150hp

29 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:24 Претпријатие ,

VW Golf 7 Sportsvan 1.6Tdi 116hp Dsg Comfortline

13 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:16 Претпријатие ,

Bmw X4 xDrive 20D 190hp Lounge plus

33 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 14:52 Претпријатие ,

Audi Q3 2.0Tdi 150hp Ambiente

21 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 13:28 Претпријатие ,

VW Passat 1.6Tdi 120hp Comfortline

16 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 13:08 Претпријатие ,

DS 7 Crossback 2.0BlueHdi 180hp Business

28 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:44 Претпријатие ,

Opel Astra 1.6Cdti 110hp

8 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:36 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6Tdi 90hp

13 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 07:59 Претпријатие ,

VW Passat CC 2.0 tdi 170ks 2009 MK tabli kako nov

8 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 07:59 Претпријатие ,

Mazda 3 1.6 hdi 110ks 2006 ekstra

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 07:59 Претпријатие ,

Fiat Bravo 2.0 mjet 165ks euro 5 2010 unikatno

4 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:59 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 benzin 2007 ekstra

2 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 07:59 Претпријатие ,

Opel Astra 1.3 cdti 90ks facelift 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:59 Претпријатие ,

Opel Astra GTC 1.3 cdti 90ks sport

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:51 Претпријатие ,

VW Passat CC 2.0 tdi 170ks 2009 MK tabli kako nov

8 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 07:51 Претпријатие ,

VW Golf plus 1.9tdi 105ks sport

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:51 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 cdti 75ks 2009 cosmo

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 07:51 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6 hdi 90ks 2008

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:51 Претпријатие ,

Opel Astra 1.9 cdti 120ks cosmo sport 2006

3 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 07:51 Претпријатие ,

Hyundai Atos Prime 1.1 benzin 2006 ekstra

2 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 07:51 Претпријатие ,

VW Eos 2.0tdi 140ks 8V motor 2009 perfekten

6 666 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:51 Претпријатие ,

Mazda 3 1.6 hdi 110ks 2006 ekstra

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 07:50 Претпријатие ,

Fiat Bravo 2.0 mjet 165ks euro 5 2010 unikatno

4 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:50 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.0 benzin 2008 ekstra

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 07:50 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 benzin 2007 ekstra

2 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 07:49 Претпријатие ,

Opel Astra 1.3 cdti 90ks facelift 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:48 Претпријатие ,

Opel Astra GTC 1.3 cdti 90ks sport

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:48 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.7 cdti 110ks 2013 cosmo sport extra

5 450 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:48 Претпријатие ,

Opel Astra J 1.7 cdti 110ks 2012 extra

5 550 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 07:47 Претпријатие ,

VW Passat 2.0tdi so osum ventili 140ks 2005 navi

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:47 Претпријатие ,

VW Golf plus 1.9tdi 105ks sport

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:46 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1,3 CDTI 75 KS 2009 COSMO !

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 07:45 Претпријатие ,

PEUGEOT 308 1,6 HDI 90 KS 2008 !

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:39 Претпријатие ,

Citroen C4 Picasso 1.6 hdi 110ks 2008 maks oprema

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:39 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 cdti 90ks cosmo

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 07:39 Претпријатие ,

Opel Astra 1.9 cdti 120ks cosmo sport 2006

3 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 07:38 Претпријатие ,

HYNDAI ATOS PRIME 1,1 BENZIN 2006 EKSTRA !

2 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 07:38 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1,4 tdci titanium 2010 start stop staklo

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 07:38 Претпријатие ,

VW Polo 1.4tdi 2006 5 vrati

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 07:38 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.6 tdci 95ks 2011 uvoz od Holandija

4 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 07:38 Претпријатие ,

VW Touran 1.6tdi 105ks 7 sedista highline perfekten

8 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:38 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E250 cdi 204ks avantgarde perfekten

11 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:38 Претпријатие ,

Nissan Juke 1.5dci 110ks 2011 perfekten

7 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:38 Претпријатие ,

Alfa Romeo Giulietta 2.0 mjet 140ks sport model staklo

7 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:38 Претпријатие ,

VW EOS 2,0 TDI 140 KS 8V MOTOR 2009 GODINA PERFEKTEN

6 666 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:37 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1,4 TDCI TITANIUM 2010 START-STOP STAKLO !

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации