Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 јун. 08:52
Линк
,

Opel Insignia 2010 CDTI

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:47
Линк
,

Citroen C4 Cactus 1.2 Pure Tech LPG

8 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 18:17 ,

Opel Meriva -05

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
Денес 12:39 ,

Audi A3 dizel 2012

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 11:46 ,

Audi A4 2013

12 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:36 ,

Peugeot 307 1.6 HDI 66kw

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:11 ,

Peugeot 307 1.6 HDI 66kw

1 111 111 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:27 ,

Ford Mondeo 2001 dizel

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 03:06 ,

VW Touareg 3.0 TDI

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:47 ,

Citroen C4 Cactus 1.2 Pure Tech LPG

8 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:18 ,

Peugeot 4007 4x4 2.2 hdi 2007

8 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:32 ,

BMW X6 3.0D 245ks Sportpaket

36 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:44 ,

Daihatsu Sirion 1.0 benzin 2008

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 13:28 ,

VW Touran 2006

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 23:32 ,

Kuka vo centar na Kocani

39 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
22 јун. 23:25 ,

Audi A6 2.0 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 22:54 ,

Land Rover dizel 1999

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 20:42 ,

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 19:40 ,

VW Scirocco 1.4TSI 122ks Redizajn

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
22 јун. 12:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 10:45 ,

Mini Cooper 1.4i 2008

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 04:06 ,

Fiat Stilo

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 01:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 23:57 ,

Mercedes-Benz A 140

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 40 000 - 44 999
21 јун. 23:31 ,

VW Passat

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации