Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кратово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кратово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кратово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 фев. 16:40 ,

OPEL ASTRA

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 09:20 ,

TOYOTA AVENSIS -18

20 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
24 дек. 22:02 ,

Ford Focus 1.8 tddi moze cel ili na delovi

600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
22 дек. 19:57 ,

Peugeot 206 cc

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
12 ноем. 20:42 ,

Ribarska mreza

3 500 МКД

08 ноем. 17:10 ,

VW Golf 4 1.6

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 17:02 ,

VW Golf 4 1.6

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 11:45 ,

Seat Ibiza

5 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
26 окт. 12:14 ,

LADA RIVA

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
19 септ. 09:07 ,

VW Golf hitno

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 01:28 ,

Fiat Punto 2

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 23:27 ,

Opel Vectra X2.0DTL

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 14:15 ,

Mazda 6

1 850 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул. 20:33 ,

Nissan Qashqai 1.5 dCi 106 Ks

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 јул. 13:28 ,

Nissan Qashqai 1.5 dCi 106 Ks

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
12 јун. 13:04 ,

Mercedes E220D

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 12:25 ,

Ford Eskort

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 17:03 ,

Audi A4

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар. 19:41 ,

Nissan Qashqai 2.0 Dci

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кратово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации