Македонски | Shqip | English |
06 јан. 12:34 Автомобили , Кратово

Fiat Panda

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
03 јан. 13:08 Куќи/Вили , Кратово

APARTMAN VO KRATOVO

Број на соби: 3
Површина: 70
27 дек. 01:31 Автомобили , Кратово

Opel Vectra

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
14 дек. 21:07 Куќи/Вили , Кратово

Povekenamenska semejna kuka

Број на соби: 6
Површина: 200
14 дек. 18:50 Автомобили , Кратово

VW Vento

2 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 21:00 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 11:45 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 23:15 Автомобили , Кратово

VW Passat

3 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
13 ноем. 00:05 Автомобили , Кратово

Opel Omega

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 20:38 Автомобили , Кратово

DAEWOO NUBIRA ODLICNA

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 23:02 Автомобили , Кратово

VW Golf 5 1.9 TDI

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 окт. 08:25 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.7 desel Moze zamena

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 14:55 Автомобили , Кратово

Opel Astra G 2.0

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 16:34 Автомобили , Кратово

Yugo 55

10 000 МКД

Година: 1991
Километража: 30 000 - 34 999
04 окт. 14:53 Автомобили , Кратово

Opel Combo 1.3 cdti

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 16:35 Автомобили , Кратово

Toyota Corolla vo INZVOREDNA SOSTOJBA

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
08 септ. 23:42 Автомобили , Кратово

Daewoo Tico

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
03 септ. 10:11 Автомобили , Кратово

Toyota Corolla ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
02 септ. 16:11 Автомобили , Кратово

VW Passat

1 450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
24 авг. 11:36 Автомобили , Кратово

BMW 320D ITNO

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
19 авг. 23:09 Автомобили , Кратово

Ford Fiesta vo odlicna sostojba

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 11:30 Куќи/Вили , Кратово

Kuka vo Kratovo

Број на соби: 5
Површина: 100
22 јул. 04:32 Автомобили , Кратово

SEAT CORDOBA 1.9 TDI 110KS

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток