Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кратово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кратово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кратово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 фев. 22:28 ,

Daewoo Matiz

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
02 фев. 16:40 ,

Ford Mondeo

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
31 јан. 20:41 ,

Citroën Saxo

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
24 јан. 23:38 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
11 дек. 19:56 ,

Citroen C3

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
08 дек. 20:39 ,

Ford Mondeo

3 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
25 ноем. 15:07 ,

NISSAN QASHAI-1.5 DCI FABRIKA KAKO NOVO

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
15 ноем. 21:23 ,

Kia Pride sedan

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
21 окт. 21:50 ,

Mazda 3 1.6 hDI Дизел -05 BG

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт. 07:55 ,

MERCEDES-BENZ ML 320 SPORT 4MATIK -08

14 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 16:29 ,

VW Passat b6

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
03 окт. 09:19 ,

Citroen Xsara 2.0hdi

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
21 септ. 12:24 ,

Daewoo Tico -94

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
04 септ. 11:16 ,

VW Golf -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 септ. 13:08 ,

KIA CARNIVAL 2.9TDI ITNO

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 11:00 ,

Kia Carnival 2.9tdi

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 09:45 ,

Opel Corsa -96

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 21:30 ,

Opel Corsa

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
11 авг. 23:03 ,

VW GOLF 4 116ks

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
15 јул. 23:06 ,

VW Golf 1.9TDI unikatno zacuvan

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
12 јул. 15:26 ,

VW Passat 3

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 23:19 ,

Toyota Corolla

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
24 јун. 17:01 ,

AUDI 1.9 TDI 110KS REDIZAJN

3 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 04:27 ,

VW Passat 6 2.0tdi se plateno do reg ekstra

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кратово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации