Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кратово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кратово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кратово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 јун. 21:44 ,

Ford Fiesta 1.4 TDI

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
12 мај 18:15 ,

VW Polo 1.9

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 19:48 ,

Fiat Punto

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
08 мај 23:40 ,

Daewoo Tico

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
25 апр. 11:45 ,

Renault Megane

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
18 апр. 18:27 ,

Hyundai Accent

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 01:34 ,

Hyundai Accent

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
12 апр. 13:24 ,

Opel Astra 1.6 benzin

1 080 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 22:53 ,

Avtomobili

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 10:49 ,

Fiat Stilo JTD 1.9

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 22:25 ,

VW PASSAT

999 ЕУР Price Reduced

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар. 13:46 ,

VW Golf 5 1.9

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 17:46 ,

Punto odlicno malo vozilo

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 20:32 ,

Renault Clio 1.5 dci

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 11:49 ,

Peugeot 306

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
31 јан. 10:03 ,

PASSAT 1.9 110KS UVOZ OD SVAJCARIJA

3 333 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
13 јан. 03:26 ,

Opel Astra 1.6 benzin

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 11:55 ,

Citroen C5 1.6 hdi vtr so desen volan

1 850 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 16:17 ,

Opel Astra 1.6 benzin

Година: 1987
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 12:34 ,

Fiat Panda

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
27 дек. 01:31 ,

Opel Vectra

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
14 дек. 21:07 ,

Povekenamenska semejna kuka

Број на соби: 6
Површина: 200
14 дек. 18:50 ,

VW Vento

2 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 21:00 ,

Opel Astra 1.6 benzin

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кратово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации