Македонски | Shqip | English |
04 јан. 22:22 Куќи/Вили , Кратово

Kuka 120m2 vo Carina maala

Број на соби: 6
Површина: 120
29 дек. 18:54 Автомобили , Кратово

Audi A4 1.9

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек. 18:45 Автомобили , Кратово

Audi A4 1,9 -00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 04:36 Автомобили , Кратово

VW Touareg -04

8 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
21 ноем. 00:46 Куќи/Вили , Кратово

Stara kuka vo Kratovo

Број на соби: 4
Површина: 110
07 окт. 22:56 Автомобили , Кратово

FIAT PUNTO 1.2 8v -01

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
19 септ. 21:38 Автомобили , Кратово

VW BORA 1.9 TDI -99

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 18:05 Автомобили , Кратово

MERCEDES-BENZ G CLASS -02

750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
11 септ. 11:42 Автомобили , Кратово

Opel Corsa -03

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
18 авг. 01:53 Автомобили , Кратово

DAIHATSY YRV 1.3 -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
05 авг. 18:56 Автомобили , Кратово

Mercedes E 220 -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 13:41 Автомобили , Кратово

Audi A6 -05

6 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
06 јул. 11:45 Куќи/Вили , Кратово

Kuka vo Kratovo

19 900 ЕУР

Број на соби: 4
04 јул. 16:38 Автомобили , Кратово

Mercedes SLK 230 -99

3 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 11:19 Автомобили , Кратово

Audi A4 1.9 tdi -01

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток