Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кратово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кратово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кратово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 ноем. 11:45 ,

Opel Astra 1.6 benzin

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 23:15 ,

VW Passat

3 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
13 ноем. 00:05 ,

Opel Omega

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 20:38 ,

DAEWOO NUBIRA ODLICNA

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 23:02 ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 окт. 08:25 ,

Opel Astra 1.7 desel Moze zamena

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 14:55 ,

Opel Astra G 2.0

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 16:34 ,

Yugo 55

10 000 МКД

Година: 1991
Километража: 30 000 - 34 999
04 окт. 14:53 ,

Opel Combo 1.3 cdti

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 16:35 ,

Toyota Corolla vo INZVOREDNA SOSTOJBA

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
08 септ. 23:42 ,

Daewoo Tico

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
03 септ. 10:11 ,

Toyota Corolla ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
02 септ. 16:11 ,

VW Passat

1 450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
24 авг. 11:36 ,

BMW 320D ITNO

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
19 авг. 23:09 ,

Ford Fiesta vo odlicna sostojba

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 11:30 ,

Kuka vo Kratovo

Број на соби: 5
Површина: 100
22 јул. 04:32 ,

SEAT CORDOBA 1.9 TDI 110KS

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
26 јун. 16:41 ,

Kuka vo Centar na Kratovo

Број на соби: 7
Површина: 200
02 јун. 13:13 ,

CITROEN XSARA 1.9 + 4 aluminski bandasi so letni

1 280 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
12 мај 21:45 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS SERVISNA KNISKA 6 BRZINI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 23:16 ,

MERCEDES C220 CDI

4 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Кратово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации