Македонски | Shqip | English |
05 јун. 15:55 Автомобили , Кратово

Fiat Punto -94

1 099 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 21:53 Автомобили , Кратово

FIAT PUNTO -01

2 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
29 мај 19:17 Автомобили , Кратово

VW POLO 1.9 SDI KLIMA -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
29 мај 17:52 Автомобили , Кратово

Lada 112 -03 moze zamena

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
24 мај 20:32 Автомобили , Кратово

VW GOLF 4 DIZEL -99

2 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 13:11 Автомобили , Кратово

VW Polo 1.9 SDI -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
03 мај 22:37 Автомобили , Кратово

Daewoo DAMAS -94

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 90 000 - 94 999
25 апр. 17:48 Автомобили , Кратово

VW Polo 1.4mpi 44 kw registrirano -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 22:44 Автомобили , Кратово

Opel Omega 2.5 tds -99

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 11:36 Автомобили , Кратово

Audi A4 2.0 TDI -06

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 15:45 Автомобили , Кратово

Ford Fiesta 1.4 tdci -04 full

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
23 мар. 21:47 Автомобили , Кратово

MERCEDES E 220 -97

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 17:02 Автомобили , Кратово

Alfa Romeo -03

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
05 јан. 20:04 Автомобили , Кратово

RENAULT SCENIC -04

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
26 дек. 21:35 Автомобили , Кратово

Lada Niva 1.7 4x4 -99

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
19 дек. 09:36 Автомобили , Кратово

Daewoo Tico -99

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
06 дек. 21:57 Автомобили , Кратово

VW PASSAT 1.9 TDI 90 KS FULL OPREMA -97

3 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток