Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор vitara,по категорија,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: vitara | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 апр. 23:30 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9DiDS 4x4

6 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 фев. 23:31 Претпријатие ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS 4X4

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 дек. 14:40 Претпријатие ,

Suzuki Grand Vitara 1.9DDis 131ks 4x4 - 2008 ZAMENA

7 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг. 07:26 Претпријатие ,

SUZUKI VITARA 1.9 TDI 4X4 07

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
19 јул. 19:15 Претпријатие ,

Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS 4x4

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 10:00 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 120KS 4X4 REGISTRIRAN

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 06:41 ,

Suzuki Grand Vitara

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
05 окт. 20:21 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 130KS 4X4 MAKS AUTO

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
14 мај 13:52 Претпријатие ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS 130 KS 4X4 VIP AUTO

8 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
08 мај 15:58 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI 105KS SPORT 4.5L/100KM VIP AUTO

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
26 апр. 19:36 Претпријатие ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI 68 KS 4 3L 100KM -07 VIP AUTO

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
19 апр. 17:58 Претпријатие ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101 KS 132 000 KM VIP AUTO

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
11 апр. 09:21 Претпријатие ,

FORD C-MAX 1.6 TDCI 90 KS 5.0L 100KM EU 4 VIP AUTO

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
29 мар. 11:34 Претпријатие ,

CITROEN C2 1.2 BENZIN 60 KS FACELIFT 5.0L VIP AUTO

2 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
27 мар. 08:50 Претпријатие ,

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 4WD FUL VIP AUTO

8 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
27 мар. 08:25 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS SPORTLINE -05 VIP AUTO

4 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 23:50 Претпријатие ,

FIAT DOBLO 1.9M-JET 101KS N1 MAXI TOVARNO VIP AUTO

4 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
18 мар. 22:34 Претпријатие ,

CITROEN C 1 1.4 HDI 55KS 4.0L/100KM EU4 VIP AUTO

2 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
13 мар. 08:39 Претпријатие ,

FORD C-MAX 1.6 TDCI 90 KS 5.0L 100KM GHIA VIP AUTO

3 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
09 мар. 10:23 Претпријатие ,

HONDA CIVIC 2.2 i-CTDI 140KS Type-R SPORT VIP AUTO

6 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
28 фев. 12:05 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 TDI 80 KS SPORT-LINE 4.5L/100 VIP AUTO

3 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
07 дек. 09:31 Претпријатие ,

PEUGEOT 307 CC 2.0HDI 136KS CABRIO NAVIG VIP AUTO

5 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 ноем. 00:40 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 80KS TWINPORT -06 VIP AUTO

2 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 23:49 Претпријатие ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS 4.8L/100 KM FULL VIP AUTO

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 ноем. 19:00 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.3CDTI 90KS 6 BRZINI 4.5L/100 VIP AUTO

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
21 ноем. 07:58 Претпријатие ,

AUDI A6 3.0 TDI 204 KS 8-G AVTOM GERMANY VIP AUTO

22 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 13:10 Претпријатие ,

FIAT DOBLO 1.9 M-JET 122KS 3+1-TOVARNO N1 VIP AUTO

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
29 окт. 11:32 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI 110KS ECOFLEX NAVIG VIP AUTO

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
21 септ. 15:44 ,

Mercedes-Benz A-160 Coupe CDI Kriva Palanka

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
27 авг. 17:00 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 129ks-REGISTRIRAN -06

7 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување vitara | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Vitara in category Автомобили
  • vitara in category All Category
  • Vitara in category All Category
  • Vitara in category All Category
  • Vitara in category Автомобили
  • vitara in category Автомобили
  • vitara in category Станови
  • Vitara in category Автомобили
  • Vitara in category Оштетени возила (за делови)
  • Vitara in category Автомобили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации