Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 јун. 14:35
Линк
,

Audi A6 2.0tdi 190ks s-tronic 100.000km

26 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
10 јун. 10:39
Линк
,

Mercedes-Benz B200 CDI 2012 automatic

11 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999

22 фев. 16:25 ,

Peugeot 206cc 1.6 hdi-Roland Garros-2006

3 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 11:49 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6 TDI 105KS SERV PLUS REG -11

5 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
18 фев. 00:03 Претпријатие ,

BMW 118D 122ks 6 brzini DYNAMIC -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 23:58 Претпријатие ,

Seat Leon 1.9 TDi 105ks *REG+SERV* - 2007

4 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 13:42 ,

Audi A3 -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 09:23 Претпријатие ,

VW Golf 2.0 TDI

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 23:35 Претпријатие ,

Toyota Rav4 2.2 D4D 4X4 Lock

7 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 фев. 23:32 Претпријатие ,

Citroen C4 1.6HDI 170oookm 2012год.

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев. 23:32 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6 Plin LPG

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
11 фев. 23:32 Претпријатие ,

VW Polo 1.4 Bifuel LPG -09

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев. 23:31 Претпријатие ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS 4X4

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 фев. 23:31 Претпријатие ,

Peugeot 206 Plus 1.4HDI -10

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
11 фев. 23:31 Претпријатие ,

Alfa Romeo 147 1.9JTD Facelift

2 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
11 фев. 10:10 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi 2001

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации