Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 20:05
Линк
Автомобили , Крива Паланка

MERCEDES E250 CDI 4-MATIC

17 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999

22 мар. 22:19 Автомобили , Крива Паланка

Citroen C3 1.4hdi 2005 Elit Auto

3 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
22 мар. 22:19 Автомобили , Крива Паланка

Peugeot 307 2003 2.0hdi 90ks Elit Auto

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
22 мар. 07:59 Автомобили , Крива Паланка

ALFA ROMEO 147JTD FUL OPREMA 100% UNIKAT -02

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
21 мар. 23:10 Автомобили , Крива Паланка

OPEL FRONTERA 2.0DTI 4X4 KLIMA 100% UNIKAT -01

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 15:29 Автомобили , Крива Паланка

FIAT PUNTO 1.9 JTD FULL OPREMA -01

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
18 мар. 09:40 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 101KS COSMO PAKET -05

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
12 мар. 09:36 Автомобили , Крива Паланка

RENAULT KANGOO 1.5 DCI AUTO AVANGARD -09

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
12 мар. 09:34 Автомобили , Крива Паланка

OPEL CORSA 1.7 DIZEL ISUZU EDITION MODEL -00

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
12 мар. 09:32 Автомобили , Крива Паланка

ALFA ROMEO 1.9 JTD M 140KS EKSKLUZIVEN MODEL -03

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
12 мар. 09:30 Автомобили , Крива Паланка

VW POLO 1.4 ATESTIRAN FABRICKI PLIN HIGH-LINE -03

3 250 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
12 мар. 09:30 Автомобили , Крива Паланка

FIAT STILO 1.9 JTD 115KS.COMFORT MODEL-03G.

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
12 мар. 09:28 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 4 1.9 TDI 25YERS 110KS.JUBILEEN MODEL -01

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
12 мар. 09:26 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 4 1.9 TDI 101KS.COMFORT LINE MODEL-03

3 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
05 мар. 16:49 Автомобили , Крива Паланка

VW POLO 1.9 DIZEL -01 AUTO AVANGARD

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
05 мар. 09:15 Автомобили , Крива Паланка

FORD FUSION 1.4 TDCI -04 EKSKLUZIVEN MODEL

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
15 фев. 17:52 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 119500KM AUTO AVANGARD

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
12 фев. 08:16 Автомобили , Крива Паланка

Nissan X-Trail 2.2dci 100kw 2005 Elit Auto

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 08:16 Автомобили , Крива Паланка

Mercedes-Benz C 220cdi 143ks euro 3 Elit Auto

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 00:52 Автомобили , Крива Паланка

Toyota Rav 4 2.0 D4D 4x4 2003 Elit Auto

6 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
12 фев. 00:50 Автомобили , Крива Паланка

Seat Ibiza 1.4tdi 2005 Euro 4 Elit Auto

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 00:31 Автомобили , Крива Паланка

Audi A4 1.9tdi 110ks Elit Auto

2 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 09:59 Автомобили , Крива Паланка

VW PASSAT 1.9 TDI COMFOT LINE MODEL -01

3 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
08 фев. 09:57 Автомобили , Крива Паланка

FORD FOCUS 1.8 TDCI 115KS EKSKLUZIVEN MODEL -06

4 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
08 фев. 09:53 Автомобили , Крива Паланка

RENAULT MEGANE 1.5 DCI EKSKLUZIVEN MODEL -04

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
07 фев. 21:15 Автомобили , Крива Паланка

AUDI A3 1.9 TDI 110KS -99 MOZE ZAMENA

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
30 јан. 07:47 Автомобили , Крива Паланка

PEUGEOT 307 2.0 HDI 90KS EKSKLUZIVEN MODEL

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации