Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 јун. 14:35
Link:
,

Audi A6 2.0tdi 190ks s-tronic 100.000km

26 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999

12 јун. 15:35 Претпријатие ,

Bmw 320D 184ks luxury individual automatic 8S 2013

14 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун. 07:31
Link:
,

Seat Ibiza 1.2tdi 2012

4 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
11 јун. 22:15 ,

Toyota RAV 4 2004

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 18:57 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks 2009 highline bela

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 14:57 Претпријатие ,

Toyota RAV4 2.2D4D 150ks 4x4 luxury 2010 AS Auto

8 888 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 12:34 Претпријатие ,

VW Passat 1.9TDI 105ks variant full 2008 AS Auto

5 333 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 12:34 Претпријатие ,

MINI COUNTRYMAN 2.0D 90KS FULL PACK 2013

9 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
11 јун. 12:33 Претпријатие ,

BMW 320D sportline automatic 176.000km 2014 AS Auto

14 444 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 12:33 Претпријатие ,

VW Touran 105ks TDI bluemotion sedum sedista 2014

9 333 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 12:32 Претпријатие ,

BMW X3 2.0D 184ks 4X4 navi automatic individual 2012

15 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 12:32 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C200 cdi 7g tronic facelift 2012 AS Auto

10 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 12:32 Претпријатие ,

MERCEDES C220 190KS CDI SPORT PAKET FULL 2017

25 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 12:31 Претпријатие ,

Mazda CX7 2.2D 175ks 4x4 170.000km full oprema 2011

10 490 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 12:31 Претпријатие ,

BMW 320D 177ks luxury line koza navi idrive 2008

7 390 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 12:18 Претпријатие ,

Volvo XC 90 2.4 dizel 163ks AWD D5 4x4 2005

6 150 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 12:18 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDI 140KS 6 brzini moznost na rati 2004

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 12:17 Претпријатие ,

VW Touran 2.0TDi 140ks 6 brzini 8 ventili 7 mesta 2008

5 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 12:17 Претпријатие ,

Peugeot 307 1.6HDI 90ks moznost na rati 2007

3 333 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун. 12:17 Претпријатие ,

VW Golf 5 Plus 1.9TDI 105ks 2006

4 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 12:16 Претпријатие ,

Audi A3 1.9TDi 105ks moznost na rati facelift 2010

7 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 12:16 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6tdi 110ks navigacija 2015

9 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 12:00 Претпријатие ,

Mazda CX7 2.2d 173ks xenon navi kamera Vip Auto

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун. 11:40 Претпријатие ,

Audi Q5 2.0tdi 170hp 2009 quattro prva fabricka boja

13 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
09 јун. 15:40 ,

Land Rover Discovery 2 TD5 offroad BG tabli

5 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 18:10 ,

Bmw 330D E90 2007

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 14:35 ,

Audi A6 2.0tdi 190ks s-tronic 100.000km

26 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
07 јун. 11:47 Претпријатие ,

Audi A4 2.0tdi 143ks 2008 sedan nov uvoz kako novo

8 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 јун. 10:43 Претпријатие ,

Nissan Qashqai pure drive 1.5dci 2011

8 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
07 јун. 10:41 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3cdti 75ks 2010

3 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации