Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 јун. 10:39
Линк
,

Mercedes-Benz B200 CDI 2012 automatic

11 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
07 јун. 14:35
Линк
,

Audi A6 2.0tdi 190ks s-tronic 100.000km

26 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999

21 мај 22:21 ,

Vw golf VI 2.0tdi 110ks 2009 godina full oprema-higline

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 22:09 ,

Audi a4 2.0tdi 143ks 2008 kako novo

9 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 21:29 ,

Toyota RAV4 siva 2.2d4d 150ks 2010 godina 4x4

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 21:21 ,

Toyota RAV4 siva 2.2d4d 150ks 2010god. 4x4motion

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 01:42 ,

Ford Focus 1.6TDCI 90ks sport 2009 187 000km

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 01:30 ,

Mazda 3 facelift 1.6D 110ks nov motor

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 11:32 ,

Mazda 6 2.2D 184ks CD exclusive

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
17 мај 10:36 ,

Fiat 500 sport 1.3m-jet 70ks 138.000km koza Maksauto

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 03:35 ,

Mercedes B180CDI 109ks 6 brzini manuel

4 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
16 мај 02:06 ,

Audi A4 2.0TDI 143ks 2013 euro5B

13 250 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 02:06 ,

AUDI A4 2.0TDI 143ks 6 brzini manuel

8 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
14 мај 21:46 ,

BMW X3 2.0D 150ks facelift 4x4 XDrive Bixenon 2007

7 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 19:41 ,

Opel Astra G 2.0 DTI 2000

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
11 мај 16:26 ,

Renault Megane Scenik 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 19:04 ,

Kia Sorento EX

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
05 мај 01:00 Претпријатие ,

Bmw 320D 163ks 6 brzini koza 2007

6 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 23:55 Претпријатие ,

VW Passat 6 1.9TDi 105ks UNIKAT - 2009

6 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации