Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 јун. 10:39
Линк
,

Mercedes-Benz B200 CDI 2012 automatic

11 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
07 јун. 14:35
Линк
,

Audi A6 2.0tdi 190ks s-tronic 100.000km

26 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999

10 апр. 12:27 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7cdti 110ks cosmo 2011

5 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 00:22 ,

AUDI A6 2.7 TDI 190KS EXEUTIVE BUISNESS (kozha,kameri,keyles

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
08 апр. 23:30 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9DiDS 4x4

6 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 19:50 ,

Citroen C4 1.6HDI 2011

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
08 апр. 19:30 ,

Tiguan 2.0TDI DSG 4Motion

9 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 05:34 ,

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 110KS 2010 GOD DIZEL

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
07 апр. 11:33 ,

Opel Astra J 1.7 cdti 110ks 2010 dizel

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 23:59 ,

AUDI A6 2.7 TDI 190KS EXEUTIVE BUISNESS (kozha,kameri,keyles

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 09:58 ,

BMW 320 D 120 KW 163 KS 2007 GODINA

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 16:10 Претпријатие ,

Opel Astra H 1.7 CDTI 101KS - 2006

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 04:18 ,

Renault Scenic 1.5 dci 78kw

2 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
29 мар. 19:24 ,

Opel Astra H 1.9 cdti 120ks 2005 cosmo

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 00:08 ,

Toyota Rav4 2.2 D4D 4x4 Luxury Keyless

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 апр. 00:08 ,

Volvo XC 60 2.4 D4 AWD 4x4 Geartronic

18 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
01 апр. 00:00 ,

Opel Astra 1.7 Cdti Cosmo 2011

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
01 апр. 00:00 ,

Fiat Sedici 2.0 MultiJet 4x4 2010

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
31 мар. 21:24 ,

Mazda 2 1.3 90HP so 95.000km expression model 2008

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
31 мар. 21:12 ,

Mazda 2 1.4 hdi 68ks true red model 2009

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации