Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 јун. 10:39
Линк
,

Mercedes-Benz B200 CDI 2012 automatic

11 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
07 јун. 14:35
Линк
,

Audi A6 2.0tdi 190ks s-tronic 100.000km

26 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999

25 мар. 11:58 ,

Audi A6 2.7 tdi 190ks exeutive buisness koza kaneri keyles

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
25 мар. 11:42 ,

Fiat Bravo1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
21 мар. 22:07 ,

Toyota Avensis

555 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 15:00 ,

Fiat Grande Punto multijet 1.3 55kw 2011 euro 5b

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
20 мар. 20:54 ,

Fiat Bravo 1.6 m-jet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 20:56 ,

AUDI A6 2.7 TDI 190KS EXEUTIVE BUISNESS (kozha,kameri,keyles

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 23:46 ,

AUDI A6 2.7 TDI 190KS EXEUTIVE BUISNESS (kozha,kameri,keyles

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 23:34 ,

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 18:45 Претпријатие ,

OPEL ASTRA COSMO 1,7CDTI 2006 GOD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 18:33 Претпријатие ,

VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS KLIMATRONIK

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 18:29 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0TDI QUATTRO EURO 5 ELIT AUTO

9 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 18:28 Претпријатие ,

BMW 316D 2012GOD ELIT AUTO

11 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 18:24 Претпријатие ,

VW GOLF PLUS GOAL 1.9TDI 105KS KLIMATRONIK

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 14:55 ,

Peugeot 307 2001 itno

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
19 мар. 07:02 ,

MERCEDES C200CDI BLUE-EFFICIENCY NAVI ZAMENA

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 07:02 ,

VW GOLF 6 2.0TDI 110ks HIGHLINE 173000km MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации