Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 јун. 10:39
Линк
,

Mercedes-Benz B200 CDI 2012 automatic

11 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
07 јун. 14:35
Линк
,

Audi A6 2.0tdi 190ks s-tronic 100.000km

26 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999

18 мар. 08:26 ,

VW Tiguan 2.0tdi 4x4 143ks 6 brzini 104000km euro 5 MaksAuto

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
18 мар. 01:40 ,

Land Rover Freelander 2.0TD4 HSE 4x4 edinstven model

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 01:32 ,

Toyota RAV 4 2.2 D-D4 150ks 4x4 cross over 126000km Maksauto

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
18 мар. 00:59 ,

VW Caddy maxi 1.9TDI 105 KS N1united 190000km Maksauto

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 21:14 ,

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
16 мар. 21:02 ,

AUDI A6 2.7 TDI 190KS EXEUTIVE BUISNESS (kozha,kameri,keyles

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
15 мар. 09:06 Претпријатие ,

BMW X3 2.0XD 184KS XDrive 4x4 -12

13 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
14 мар. 18:15 ,

VW Polo 1.4 PLIN BENZIN ATEST DIZNA LOVATO

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
14 мар. 17:06 ,

Audi A6 2.7 tdi 190ks executive business

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 16:54 ,

Fiat Bravo 1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
13 мар. 23:41 ,

VW POLO 1.6TDI 90ks BLUE MOTION 110000km MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
13 мар. 23:16 ,

SUZUKI SX-4 1.9DDIS 6BRZINI 120ks 4x4 164000km MAKSAUTO

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
13 мар. 17:53 ,

GOLF 5 EDITION 2007

5 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 16:57 ,

Fiat Bravo 1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
12 мар. 11:43 ,

Audi A6 2.7 tdi 190ks executive business

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 мар. 23:08 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0TDi 110ks HIGHLINE - 2010

7 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 мар. 01:12 ,

Audi a3 2.0Tdi 140ks 2010 EURO5

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
11 мар. 01:12 ,

Opel insignia 2.0 160ks xenon navi cosmo

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 мар. 17:57 ,

Citroen C4 1.6HDi 90ks - 2007godina

2 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
09 мар. 12:37 ,

Audi A6 2.7 tdi 190ks executive business

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
09 мар. 12:38 ,

Fiat Bravo 1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 20:50 ,

PEUGEOT 407 1.6HDI 110KS (SERV+REG) REDIZAJN -11

5 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 10:11 ,

VW Polo 1.2TDI -12

4 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации