Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 јун. 14:35
Линк
,

Audi A6 2.0tdi 190ks s-tronic 100.000km

26 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
10 јун. 10:39
Линк
,

Mercedes-Benz B200 CDI 2012 automatic

11 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999

Вчера 22:48 ,

Golf 5 1.9tdi 2006 REGISTRIRAN I SERVISIRAN

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:35
Линк
,

Seat ibiza 1.2tdi 2012g.

4 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
11 јун. 22:15 ,

Toyota RAV 4 2004

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 19:24 ,

Jeep Compass 4x4 2008 ne uvezuvan

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун. 18:56 ,

Opel Astra J 1.7 cdti -12

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 17:40 ,

BMW 120d

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 17:23 ,

Renault Megane Scenic

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
11 јун. 13:42 ,

Alfa Romeo 156.2.4 JTDM 180ks

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
10 јун. 21:28 ,

BMW 320d sport

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
10 јун. 21:03 ,

Mercedes-Benz Avantgarde 2004

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
10 јун. 13:16 ,

Audi A4 2.0tdi 190ks s-tronic quattro perfektno

19 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 12:32 ,

PEUGEOT 406

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 10:56 ,

Opel Astra J 1.7cdti 2014 sports tourer

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
10 јун. 10:39
Линк
,

Mercedes-Benz B200 CDI 2012 automatic

11 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
09 јун. 15:40 ,

Land Rover Discovery 2 TD5 offroad BG tabli

5 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 18:10 ,

Bmw 330D E90 2007

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 14:35 ,

Audi A6 2.0tdi 190ks s-tronic 100.000km

26 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
04 јун. 22:42 ,

Hyundai I10 benzin i plin 2009

3 599 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
04 јун. 16:59 ,

Opel Astra 2009

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
03 јун. 14:25 ,

Audi Q5 2.0tdi Quatro

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 11:32 ,

Kuka so deloven prostor

Број на соби: 4
Површина: 100
27 мај 12:06 ,

VW Passat 1.9TDI 110ks registriran 1999

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 10:16 ,

Audi A3 1.6 TDI 110HP 2015 automatic

12 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
26 мај 10:46 ,

Opel Astra 1.7 isuzu 2009

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
22 мај 19:52 ,

Nissan sunny 2.0

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 17:44 ,

Opel Astra H 1.7 cdti

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 21:29 ,

Toyota RAV4 siva 2.2d4d 150ks 2010 godina 4x4

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 21:21 ,

Toyota RAV4 siva 2.2d4d 150ks 2010god. 4x4motion

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 01:42 ,

Ford Focus 1.6TDCI 90ks sport 2009 187 000km

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 01:30 ,

Mazda 3 facelift 1.6D 110ks nov motor

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 11:32 ,

Mazda 6 2.2D 184ks CD exclusive

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
17 мај 10:36 ,

Fiat 500 sport 1.3m-jet 70ks 138.000km koza Maksauto

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации