Македонски | Shqip | English |

audi | Крушево

10 фев. 19:44 ,

VW Passat 1.9tdi 116ks zamena VW Passat b6 Audi

2 699 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
15 јул. 16:05 ,

Audi A3

6 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
30 јун. 20:45 ,

Audi A3 1.9TDI 77KW 105KS KLIMATRONIK CISTO NOVO

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
12 ноем. 12:30 ,

Audi A4 kvatro 6 brzini -04

7 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
21 авг. 20:41 ,

Audi A4 1.9 tdi kvatro -04

7 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
18 авг. 15:43 ,

AUDI A4 QUATRO 1.9 tdi -04

8 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
14 ноем. 19:33 ,

Audi A4 -98 Itno

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 11:26 ,

Audi A6 -98

4 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
23 мар. 21:06 ,

Audi A4 -02

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999

  • Audi a4 во категорија Автомобили
  • Audi A4 во категорија Автомобили
  • audi a6 во категорија Автомобили
  • Audi a4 во категорија Автомобили
  • Audi A4 во категорија Автомобили
  • audi a3 во категорија Автомобили
  • Audi во категорија Автомобили
  • audi во категорија Автомобили
  • Audi a4 во категорија Автомобили
  • Audi a6 во категорија Автомобили

Кон почеток