Македонски | Shqip | English |

Крушево

09 мај 08:05 ,

VW Polo

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
30 апр. 19:00 ,

VW Polo

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
17 апр. 20:34 ,

Hyundai Tucson

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
23 мар. 14:31 ,

KUKA NOVA GRADBA VO CENTAROT NA GRADOT

Број на соби: 7
Површина: 120
08 мар. 20:06 ,

Kuka vo Krusevo

33 000 ЕУР

Број на соби: 6
03 мар. 02:33 ,

KUPUVAM FIAT PANDA OD -05 NAGORE

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
27 фев. 19:35 ,

VW Golf 5 2.0 tdi

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 00:04 ,

RENAULT MEGANE

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
12 јан. 01:54 ,

Lada Niva

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 90 000 - 94 999
09 јан. 19:59 ,

Volvo 240

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
06 јан. 17:05 ,

Se izdava sprat vo Krusevo

3 000 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 110
26 дек. 18:59 ,

Ford Mondeo 2.0TDci Titanium 140ks

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
12 дек. 18:40 ,

Vila Papu

Број на соби: 6
Кон почеток