Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крушево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крушево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крушево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 ноем. 11:18
Линк
Автомобили , Крушево

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

12 септ. 20:19 Автомобили , Крушево

VW GOLF Moze zamena

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
05 септ. 08:39 Машини и Инвентар Друго , Крушево

Raftovi

2 300 МКД

04 септ. 20:43 Автомобили , Крушево

Mercedes B Classa 180 -09 registriran

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 септ. 14:32 Автомобили , Крушево

Opel Signum 1.9cdti extra cena za kes moze zamena

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 14:24 Автомобили , Крушево

FIAT PUNTO ODLICNA SOSTOJBA

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 22:57 Домашни Миленичиња Кучиња , Крушево

Sibirski samojed

5 000 МКД

31 јул. 00:50 Автомобили , Крушево

Yugo 55

Година: 1991
Километража: 160 000 - 169 999
28 јул. 14:19 Соби , Крушево

Vila LA KOLA Krusevo

26 јул. 12:21 Автомобили , Крушево

Ford Transit

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
20 јул. 12:08 Куќи/Вили , Крушево

Vila FLORA - Krusevo

Број на соби: 4
15 јул. 16:05 Автомобили , Крушево

Audi A3

6 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
04 јул. 23:57 Автомобили , Крушево

VW Golf 4

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
30 јун. 20:45 Автомобили , Крушево

Audi A3 1.9TDI 77KW 105KS KLIMATRONIK CISTO NOVO

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
25 јун. 15:39 Станови , Крушево

Stan vo centarot na Krusevo

Број на соби: 3,5
24 јун. 13:10 Куќи/Вили , Крушево

Kuka vo Krusevo

Број на соби: 5
16 јун. 13:09 Мобилни телефони , Крушево

Alcatel One Touch Pop 3

1 200 МКД

03 јун. 10:46 Автомобили , Крушево

Skoda Felicia

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 14:05 Мобилни телефони , Крушево

Alcatel vo odlicna sostojba

1 200 МКД

18 мај 21:58 Машини и Алати , Крушево

Osovina

09 мај 08:05 Автомобили , Крушево

VW Polo

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
03 мај 12:03 Соби , Крушево

ETNO VILA Krusevo

30 апр. 19:00 Автомобили , Крушево

VW Polo

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
27 апр. 10:44 Соби , Крушево

ETNO VILA Krusevo

17 апр. 20:34 Автомобили , Крушево

Hyundai Tucson

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
13 апр. 08:49 Соби , Крушево

Sobi za turisti vo kuka so parno greenje

06 апр. 14:09 Мобилни телефони , Крушево

Acer Liquid Zest

4 000 МКД

23 мар. 14:31 Куќи/Вили , Крушево

KUKA NOVA GRADBA VO CENTAROT NA GRADOT

Број на соби: 7
Површина: 120
21 мар. 10:26 Машини и Алати , Крушево

Kazani

08 мар. 20:06 Куќи/Вили , Крушево

Kuka vo Krusevo

33 000 ЕУР

Број на соби: 6
03 мар. 02:33 Автомобили , Крушево

KUPUVAM FIAT PANDA OD -05 NAGORE

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
02 мар. 20:19 Машини и Алати , Крушево

Pumpa za voda

27 фев. 19:35 Автомобили , Крушево

VW Golf 5 2.0 tdi

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крушево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации