Македонски | Shqip | English |

Крушево

Вчера 14:00 ,

Vila Pavia

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
12 мар. 16:41 ,

Citroen C5

12 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
23 фев. 20:33 ,

Mercedes Benz E200 cdi

Година: 2006
Километража: 30 000 - 34 999
23 фев. 13:58 ,

Renault R 18 so A-testiran plin -83

Година: 1983
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 13:50 ,

Renault R 18

Година: 1984
Километража: 130 000 - 139 999
30 јан. 20:47 ,

MERCEDES C200 REDIZAJN -04

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 13:00 ,

NISSAN JUKE 1.5 dci -12

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
10 јан. 08:24 ,

Nova kukja Krushevo

Број на соби: > 10
07 јан. 18:36 ,

Kuka vo Krusevo

Број на соби: 6
Површина: 120
24 дек. 10:45 ,

BMW 325 E36

1 100 ЕУР

Година: 1991
Километража: 170 000 - 179 999
23 дек. 14:51 ,

Citroen C3 -08 Dizel

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
05 дек. 21:59 ,

Villa Mazar

Број на соби: 2
14 ноем. 15:57 ,

Mercedes-Benz CLA SPORT 200 CDI

21 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
24 окт. 12:27 ,

Kuka vo Krusevo

13 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 окт. 10:44 ,

Mercedes-Benz C 220

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
30 септ. 01:14 ,

FORD ESCORT 1.6

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 12:35 ,

Lada Riva -97

Година: 1997
Километража: 65 000 - 69 999
21 септ. 20:48 ,

Ford Fiesta

Година: 1992
Километража: 15 000 - 19 999
07 септ. 17:53 ,

Kia Sorento 2.5 Crdi 4x4 -04

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток